Tel: 444 44 55

Adres: Cihannuma Mahallesi, Masuklar Sokak, Abbasağa Parkı, Cihannuma, Şişli, , İstanbul, Türkiye


Abbasağa Parkı, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Cihannüma Mah. mahallesinde (Akdoğan Sokak) yer alıyor. Abbasağa Parkı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Abbasağa Parkı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Abbasağa Parkı
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Abbasağa Parkı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Abbasağa Parkı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Abbasağa Parkı

Aşağıdaki formu kullanarak Abbasağa Parkı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...