Tel: (0216) 631 4749

Adres: Atatürk Cad. Erzincan Sok. No: 1 Kazım Karabekir Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Abay Meşrubat Bira ve Gıda Paz.Dağ.Tic. Ltd. Şti., İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde (Erzincan Sokak) yer alıyor. Abay Meşrubat Bira ve Gıda Paz.Dağ.Tic. Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Abay Meşrubat Bira ve Gıda Paz.Dağ.Tic. Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü meşrubat alım, satımı, toptan ve perakende olmak üzere pazarlaması ve dağıtımını yapmak, Konusu ile ilgili olarak kendi ihtiyaçları için menkul ve gayrimenkul mallar nakil vasıtaları iktisap edebilir bunları tamir edebilir veya yeniden inşa edebilir satabilir kiraya verebilir veya kiralayabilir ipotek tesis ve kabuledebilir ipotek verebilir bilumum gayrimenkuller üzerinde ayni haklar tesis edebilir, Konusu ile ilgili depolama işlemleri için gayrimenkul alabilir inşa edebilir. Şirket konusu ile ilgili olarak iktisap ettiği menkul ve gayrimenkuller üzerindeki ipotekleri fek edebilir. anasözleşmesi ve 4. 12. 2008 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Abay Meşrubat Bira ve Gıda Paz.Dağ.Tic. Ltd. Şti.
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Abay Meşrubat Bira ve Gıda Paz.Dağ.Tic. Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Abay Meşrubat Bira ve Gıda Paz.Dağ.Tic. Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Abay Meşrubat Bira ve Gıda Paz.Dağ.Tic. Ltd. Şti.