Tel: (0422) 324 5641

Adres: Fırat Mah. İndere Cad. No: 36 / 1 44330, Merkez, Malatya, Türkiye


A Grup Tekstil, Malatya ili Malatya Merkez ilçesinin Fırat Mah. mahallesinde (İnderesi 1. Sokak) yer alıyor. A Grup Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. A Grup Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    A Grup Tekstil
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak A Grup Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak A Grup Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: A Grup Tekstil

Aşağıdaki formu kullanarak A Grup Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...