Adres: Balçova, 9 Eylül Ünv. Hastanesi, İnciraltı, , İzmir, Türkiye


9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İÖO, İzmir ili Balçova ilçesinin İnciraltı Mah. mahallesinde (9 Eylül Ünv. Hastanesi) yer alıyor. 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İÖO yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İÖO nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İÖO nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İÖO konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İÖO

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İÖO ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...