Tel: (0212) 696 8288

Adres: İnönü Mah. Erler Cd. Çağdaş Sok. No: 44 Sefaköy, Küçükçekmce, , Küçükçekmece İstanbul, Türkiye


75. Yıl Sefaköy İlköğretim Okulu, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde (Çağdaş Sokak) yer alıyor. 75. Yıl Sefaköy İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 75. Yıl Sefaköy İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 75. Yıl Sefaköy İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 75. Yıl Sefaköy İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 75. Yıl Sefaköy İlköğretim Okulu

0 görüş var

75. Yıl Sefaköy İlköğretim Okulu adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.25 puan almıştır.
75. Yıl Sefaköy İlköğretim Okulu
İnönü Mah.Çağdaş Sokak, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 696 8288 75. Yıl Sefaköy İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak 75. Yıl Sefaköy İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...