Tel: (0212) 474 1712

Adres: Kocasinan Merkez Mah. Gazi Cad. Garip Sok. No: 1 Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Kocasinan Merkez Mah. mahallesinde yer alıyor. 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu

0 görüş var

75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.06 puan almıştır.
75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu
Kocasinan Merkez Mah., Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 474 1712 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...