Tel: (0216) 631 4731

Adres: Elmalıkent Mah. Eşref Bitlis Cd. Şirin Sk. No: 7, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


60. Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde (Erzincan Sokak) yer alıyor. 60. Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 60. Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 60. Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 60. Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 60. Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu

0 görüş var

60. Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.28 puan almıştır.
60. Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu
Kazım Karabekir Mah.Erzincan Sokak, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 631 4731 60. Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak 60. Yıl Meyvelibahçe İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...