Tel: (0322) 322 8367

Adres: PTT- 6. Kolordu Komutanlığı, Yüreğir, 01230, , Adana, Türkiye


6. Kolordu Komutanlığı, Adana ili Yüreğir ilçesinde yer alıyor. 6. Kolordu Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 6. Kolordu Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  6. Kolordu Komutanlığı
  Toplam 42 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.12 puan aldı.
 • 6.Kolordu Komutanı Sayın Korgeneral Mehmet Eröz'e selam ve saygılarımı sunar, 1974 yılında Kars-Sarıkamış ilçesinde Teğmen rütbesi ile 3.Batarya komutanı iken ben de o bataryada Çavuş rütbesi ile görev yaptığımı ve kendileri ile daha sonraki yıllarda uzun süre tebrikleştiğimi hatırlatmak isterim. Daha sonra kendilerinin yurt dışına gitmeleri nedeniyle irtibatım kesildi. Basında çıkan haberlerden halen 6.Kolordu komutanlığı görevinde olduğunu öğrendim. Şayet kabul buyururlarsa kendileri ile yeniden dostluğumuzu devam ettirmek isterim. Mail adresim, mesad61@hotmail.com tekrar saygılarımı sunarım.

  / 5 yıldız
  ,

 • adanada
  sınava giren adaylar nerede kalabilir

  / 5 yıldız
  ,

 • bu ne ya bunun mahallesi caddesi yokmu dogru dürüst adres yok

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak 6. Kolordu Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 6. Kolordu Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 6. Kolordu Komutanlığı