Adres: Burdur, 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı, Karasenir, , Burdur, Türkiye


58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı, Burdur ili Burdur Merkez ilçesinin Karasenir Mah. mahallesinde (58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı) yer alıyor. 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı

0 görüş var

58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı adlı mekan, 56 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı
Karasenir Mah.58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı, Burdur Merkez, Burdur.
58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...