Adres: Bornova, 57. Topçu Tugayı Tuğsavul Kışlası, Erzene, , İzmir, Türkiye


57. Topçu Tugayı, İzmir ili Bornova ilçesinin Erzene Mah. mahallesinde (57. Topçu Tugayı Tuğsavul Kışlası) yer alıyor. 57. Topçu Tugayı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 57. Topçu Tugayı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 57. Topçu Tugayı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 57. Topçu Tugayı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 57. Topçu Tugayı

0 görüş var

57. Topçu Tugayı adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.81 puan almıştır.
57. Topçu Tugayı
Erzene Mah.57. Topçu Tugayı Tuğsavul Kışlası, Bornova, İzmir.
57. Topçu Tugayı

Aşağıdaki formu kullanarak 57. Topçu Tugayı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...