Tel: (0216) 313 1043

Adres: Yukarı Dudullu Mah. Atatürk Cad. Zümrüt Sk. No: 36, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde yer alıyor. Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu

0 görüş var

Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu
, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 313 1043 Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Selçuk Ecza 50. Yıl İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...