Tel: (0212) 445 4926

Adres: Göztepe Mey. Zambak Sok. No: 3 Göztepe Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


44 Şahinbey Kebap ve Lahmacun Salonu, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Mahmutbey Mah. mahallesinde (Zambak Sokak) yer alıyor. 44 Şahinbey Kebap ve Lahmacun Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 44 Şahinbey Kebap ve Lahmacun Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 44 Şahinbey Kebap ve Lahmacun Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 44 Şahinbey Kebap ve Lahmacun Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 44 Şahinbey Kebap ve Lahmacun Salonu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak 44 Şahinbey Kebap ve Lahmacun Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...