Tel: (0324) 238 2388

Adres: Egricam Mh. Gmk Blv. 540 / C (kasım Ekenler Sitesi Karsısı) Mersin, Türkiye


3k Konsept Halı Mersın, Mersin ili Yenişehir ilçesinin Eğriçam Mah. mahallesinde (Gazi Mustafa Kemal Blv) yer alıyor. 3k Konsept Halı Mersın yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 3k Konsept Halı Mersın nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

3K kurum ve marka kültürünü halı sektöründe halı sever dostlarına en üst seviyede sunan tek markadır.
Istanbul'dan sonra Mersin'de hizmet vermeye devam etmektedir.
3K Konsept kategori kırıcı özelliği ile halı sever dostlarına zamanlamada ve öncelikte sınırlama tanımaksızın dünya nın en zengin halı koleksiyonunu sunarak sınırsız seçme ve beğenme keyfini vermektedir. Yeterli halı bilgisine sahip olmayan halı sever tüketicilerin halı seçimlerini mutlaka güvenli bir markadan yapması gerekir, buna önem vermeyenler farkında olmadan birçok sorunları da beraberinde almış olurlar.


Aşağıdaki haritayı kullanarak 3k Konsept Halı Mersın nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 3k Konsept Halı Mersın konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 3k Konsept Halı Mersın

Aşağıdaki formu kullanarak 3k Konsept Halı Mersın ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...