Tel: (0446) 223 0955

Adres: Erzincan, 3. Ordu Komutanlığı, Kazımkarabekir, , Erzincan, Türkiye


3. Ordu Komutanlığı, Erzincan ili Erzincan Merkez ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde (3. Ordu Komutanlığı) yer alıyor. 3. Ordu Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 3. Ordu Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 3. Ordu Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 3. Ordu Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 3. Ordu Komutanlığı

1 görüş var

  • SAYIN KOMUTANIM BERK PAşžAM SİZİ HİÇ TANIMAZKEN BİZE TANITTILAR. KUTSAL GÖREVİNİZDE SONSUZA KADAR BAşžARILAR DİLER,BU GÜNLERİNDE GEÇECEğžİ ÜMİDİYLE ZAMANI GELDİğžİNDE BU VATAN VE DEVLET İÇİN CANINI VERECEK MİLYONLARIN BULUNDUğžUNU BİLMENİZİ İSTER SAYGI VE HÜRMETLERİMİ SUNARIM.NAFİZ ATAK

    Misafir, 04.03.2010 17:47:00

3. Ordu Komutanlığı adlı mekan, 69 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.86 puan almıştır.
3. Ordu Komutanlığı
Kazım Karabekir Mah.3. Ordu Komutanlığı, Erzincan Merkez, Erzincan.
+90(0446) 223 0955 3. Ordu Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak 3. Ordu Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...