Tel: (0332) 345 0433

Adres: Konya Havaalanı, Selçuklu, 42050 Büyük Kayacık, , Konya, Türkiye


3. Ana Jet Üs Komutanlığı, Konya ili Selçuklu ilçesinin Büyükkayacık Mah. mahallesinde yer alıyor. 3. Ana Jet Üs Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 3. Ana Jet Üs Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 3. Ana Jet Üs Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 3. Ana Jet Üs Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 3. Ana Jet Üs Komutanlığı

1 görüş var

  • bende burada yaptım askerlimi ve komutanları ve o ağaçları özlediiimmm

    Misafir, 19.06.2011 14:35:00

3. Ana Jet Üs Komutanlığı adlı mekan, 46 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.89 puan almıştır.
3. Ana Jet Üs Komutanlığı
Büyükkayacık Mah., Selçuklu, Konya.
+90(0332) 345 0433 3. Ana Jet Üs Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak 3. Ana Jet Üs Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...