Tel: (0462) 230 2334

Adres: Erdoğdu Mah. Y. Selim Bulvari Türbe Sok. No: 25, Merkez Trabzon, Türkiye


24 Şubat İlköğretim Okulu, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin 1 Nolu Erdoğdu Mah. mahallesinde yer alıyor. 24 Şubat İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 24 Şubat İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 24 Şubat İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 24 Şubat İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 24 Şubat İlköğretim Okulu

0 görüş var

24 Şubat İlköğretim Okulu adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
24 Şubat İlköğretim Okulu
1 Nolu Erdoğdu Mah., Ortahisar, Trabzon.
+90(0462) 230 2334 24 Şubat İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak 24 Şubat İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...