Tel: (0262) 311 1408

Adres: Yahya Kaptan Mah. Akasyalar Cad. Süleyman Demirel Kültür Merkezi Karşısı İzmit, Kocaeli, Türkiye


24 Kasım Anadolu Lisesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Yahya Kaptan Mah. mahallesinde yer alıyor. 24 Kasım Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 24 Kasım Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 24 Kasım Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 24 Kasım Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 24 Kasım Anadolu Lisesi

0 görüş var

24 Kasım Anadolu Lisesi adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.43 puan almıştır.
24 Kasım Anadolu Lisesi
Yahya Kaptan Mah., İzmit, Kocaeli.
+90(0262) 311 1408 24 Kasım Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak 24 Kasım Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...