Tel: (0388) 232 3201

Adres: Dere Mahallesi, 66 Evler Sokak, No: 25, Merkez, Niğde, Türkiye


23 Nisan Havacılar İlköğretim Okulu, Niğde ili Niğde Merkez ilçesinin Esenbey Mah. mahallesinde (23 Nisan Sokak) yer alıyor. 23 Nisan Havacılar İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 23 Nisan Havacılar İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 23 Nisan Havacılar İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 23 Nisan Havacılar İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 23 Nisan Havacılar İlköğretim Okulu

0 görüş var

23 Nisan Havacılar İlköğretim Okulu adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
23 Nisan Havacılar İlköğretim Okulu
Esenbey Mah.23 Nisan Sokak, Niğde Merkez, Niğde.
+90(0388) 232 3201 23 Nisan Havacılar İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak 23 Nisan Havacılar İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...