Tel: (0216) 420 9609

Adres: İMES San. Sit. 205 Sokak B Blk. Daire: 2, Yukarı Dudullu, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • gıda
  • Bu firma 16 senedir faal

2000 Gıda, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde yer alıyor.

Unlu mamullerde kullanılan her türlü maya katkı maddesi ve her türlü benzeri mamullerin toptan dahili ticareti ithalatı ihracatı ve dağıtımını yapmak ve ana sözleşmesinde ve 20. 11. 2009 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler. Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu makine ve tesisler ile gayrimenkulleri iktisap etmek, devir ve ferağ etmek, kiraya tutmak, gayrimenkuller üzerinde ipotek, irtifak, intifa, kat mülkiyeti ve kat irtifakı ve diğer ayni ve şahsi haklar tesis etmek, iktisap, devir ve ferağ etmek, fekketmek, hetürlü depo, satış mağazaları ve idare binaları inşa etmek. Şirketin amacı ile ilgili olarak şirketin ve üçüncü şahısların borçlarını, alacaklarını temin için ipotek, rehin, kefalet ve diğer teminatları almak, teminatlardan vazgeçmek fekketmek


Aşağıdaki formu kullanarak 2000 Gıda ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...