Adres: Şanlıurfa, , Şanlıurfa, Türkiye


20. Zırhlı Tugay Komutanlığı, Şanlıurfa ili Eyyübiye ilçesinin Ahmet Yesevi Mah. mahallesinde (Şht. Pyd. Er Mehmet Yılmaz Sokak) yer alıyor. 20. Zırhlı Tugay Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 20. Zırhlı Tugay Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 20. Zırhlı Tugay Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 20. Zırhlı Tugay Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 20. Zırhlı Tugay Komutanlığı

0 görüş var

20. Zırhlı Tugay Komutanlığı adlı mekan, 45 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.07 puan almıştır.
20. Zırhlı Tugay Komutanlığı
Ahmet Yesevi Mah.Şht. Pyd. Er Mehmet Yılmaz Sokak, Eyyübiye, Şanlıurfa.
20. Zırhlı Tugay Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak 20. Zırhlı Tugay Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...