Tel: (0362) 457 6000

Adres: 19 Mayıs Üniversitesi Hastane Binası Kuru Pelit Kampüsü Samsun Merkez, Merkez, Samsun, Türkiye


19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Samsun ili İlkadım ilçesinin Kale Mah. mahallesinde (Gaziler Meydanı) yer alıyor. 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

0 görüş var

19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.92 puan almıştır.
19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kale Mah.Gaziler Meydanı, İlkadım, Samsun.
+90(0362) 457 6000 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...