Tel: (0286) 218 0018

Adres: Çanakkale, 18 Mart Ünv. , Barbaros, Çanakkale, Türkiye


Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Çanakkale ili Çanakkale Merkez ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde (Çanakkale 18 Mart Ünv.) yer alıyor. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
    Toplam 43 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.79 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...