Tel: (0286) 218 0018

Adres: Çanakkale, 18 Mart Ünv. , Barbaros, , Çanakkale, Türkiye


18 Mart Üniversitesi, Çanakkale ili Çanakkale Merkez ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde (Çanakkale 18 Mart Ünv.) yer alıyor. 18 Mart Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 18 Mart Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 18 Mart Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 18 Mart Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 18 Mart Üniversitesi

0 görüş var

18 Mart Üniversitesi adlı mekan, 43 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.79 puan almıştır.
18 Mart Üniversitesi
Barbaros Mah.Çanakkale 18 Mart Ünv., Çanakkale Merkez, Çanakkale.
+90(0286) 218 0018 18 Mart Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak 18 Mart Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...