Tel: (0312) 316 1741

Adres: Seyfi Demirsoy Mah. Şahiner Sok. No: 1 Aydınlıkevler, Altındağ, Ankara, Türkiye


13 Ekim İlköğretim Okulu, Ankara ili Altındağ ilçesinin Seyfi Demirsoy Mah. mahallesinde yer alıyor. 13 Ekim İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 13 Ekim İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak 13 Ekim İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak 13 Ekim İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: 13 Ekim İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • GÜZEL OKUL

    Misafir, 28.03.2011 21:27:00

13 Ekim İlköğretim Okulu adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
13 Ekim İlköğretim Okulu
Seyfi Demirsoy Mah., Altındağ, Ankara.
+90(0312) 316 1741 13 Ekim İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak 13 Ekim İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...