Tel: (0488) 231 2265

Adres: Karşıyaka Mah. 30. Cadde No: 3 Batman, Merkez Batman, Türkiye


Tpao 100. Yıl İlköğretim Okulu, Batman ili Batman Merkez ilçesinin Karşıyaka Mah. mahallesinde (Samanyolu Caddesi) yer alıyor. Tpao 100. Yıl İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tpao 100. Yıl İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tpao 100. Yıl İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tpao 100. Yıl İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tpao 100. Yıl İlköğretim Okulu

0 görüş var

Tpao 100. Yıl İlköğretim Okulu adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Tpao 100. Yıl İlköğretim Okulu
Karşıyaka Mah.Samanyolu Caddesi, Batman Merkez, Batman.
+90(0488) 231 2265 Tpao 100. Yıl İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Tpao 100. Yıl İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...